Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
31°C
18°C
JUTRI
30°C
18°C
2551

Vabilo na drugo delavnico vezano na pripravo idejne zasnove kolesarskih in peš površin v Trebnjem in zaledju

Spoštovani.

 

Vljudno vas vabimo na drugo od dveh delavnic vezanih na pripravo idejne zasnove kolesarskih in peš površin v Trebnjem in zaledju. Predmet idejne zasnove je načrtovanje manjkajočih površin za pešce in sklenjene mreže kolesarskih povezav v samem mestu Trebnje in bližnjih naseljih.

 

Delavnica bo potekala v torek, 10. 12. 2019, ob 16.30 uri v dvorani STIK (Goliev trg 1).

 

Na prvi delavnici smo zastavili koncept idejne zasnove in iskali odgovore, kje so možne ureditve. Na drugi delavnici pa bomo skupaj s pripravljavcem, podjetjem Acer Novo mesto d.o.o že obravnavali predlog zasnove: predstavitev predlaganih rešitev in dopolnitev glede na smotrne predloge širše javnosti.

 

 

Vljudno vas naprošamo, da zaradi strateškega pomena idejne zasnove za nadaljnji razvoj infrastrukture za kolesarje in pešce v Trebnjem zagotovite vašo udeležbo, ki nam jo potrdite na okolje.prostor@trebnje.si ali telefonsko številko 07 348 11 39 (Eva) najkasneje do ponedeljka, 9. 12. 2019.

 

Lepo vas pozdravljam,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alojzij Kastelic

ŽUPAN

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi