Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
7°C
-2°C
JUTRI
9°C
-4°C
5716

UMRL JE ANTON FORTUNA IZ MALIH DOL PRI STEHANJI VASI

V 79. letu starosti je preminul Anton Fortuna iz Malih Dol pri Stehanji vasi.
Gospod Fortuna je prejemnik plakete Občine Trebnje v letu 2013. Plaketa mu je bila podeljena za dolgoletno prizadevno delo in izjemne prispevke v Krajevni skupnosti Veliki Gaber ter življenjskega dela na področju prostovoljstva in kulture v občini Trebnje. 
Umeščen je tudi v Rastočo knjigo Krajevne skupnosti Veliki Gaber. Mnogo let je vodil Krajevno skupnost in bil tudi občinski svetnik dva mandata. Z svojo veliko umirjenostjo, poštenjem in spoštovanjem do drugih ter vedno pripravljen iskati dialog pametnih rešitev se je izkazal kot človek, ki ne hrepeni po osebnih ambicijah v škodo drugih, temveč je gradil in delal za dobrobit vseh prebivalcev občine Trebnje. 

Vsa leta pa je tudi aktivno sodeloval v gasilskih društvih in bil tudi član predsedstva Gasilske zveze Trebnje. Je tudi prejemnik odlikovanj Gasilske zveze Slovenije. 

Z hvaležnostjo bomo ohranili njegov spomin in naj mu bo lahka domača zemlja, ki jo je tako ljubil. 

Svojcem in vsem domačim pa izrekamo globoko sožalje. 

 

Za KS Veliki Gaber in Občino Trebnje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi