Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
8°C
-2°C
SRE.
7°C
-3°C
Deli
3051

TREBNJE- 2. Najprijaznejša občina v SlovenijiČetrta sezona Turistične patrulje, ki jo organizira svet24, je zaključena. Tokrat so tuji državljani v zimski sezoni obiskali 16 občin po vsej Sloveniji, od konca novembra 2017 do prve polovice marca 2018. V soboto, 14. aprila v Zdraviliškem parku v Termah Dobrna je bila razglasitev zmagovalcev. Občina Trebnje je osvojila naslov 2. najprijaznejše občine.

Naj vas spomnimo, konec leta 2017 sta Trebnje v okviru turistične patrulje obiskala obiskala Anila in Kamran iz Pakistana. Več o tem si lahko preberete na povezavi.

TIC Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!