Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
23°C
5°C
PON.
23°C
5°C
918

Sprejem v Trebnjem: Miha Zarabec - jutri v parku, ob 17. uri

Spoštovane občanke in občani. 

Občina Trebnje, Rokometni klub Trebnje, Krajevna skupnost Trebnje in številni ostali vabimo vse Trebanjce in ostale ljubitelje rokometa in športa, da med nami pozdravimo dobitnika bronaste medalje na svetovnem prvenstvu v rokometu, našega krajana Miho Zarabca.

Jutri, v torek 31.1.2017 med 17.00 in 19.00 ga bomo pozdravili z bučnim navijanjem, trebanjskimi mažoretami, godbo in ostalimi nastopajočimi v trebanjskem parku. Za brezplačni teran in kranjske klobase smo poskrbeli, vi pa prinesite slovenske zastave in dobro voljo ter močne glasilke.

Se vidimo jutri v parku!

 

Župan Občine Trebnje
Alojzij Kastelic 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi