Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.10.2018

delno oblačno
Ponoči bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo delno jasno, na jugu bo več oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severovzhodnik.
9°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
9°C | 21°C
petek, 26.10.2018
6°C | 19°C
sobota, 27.10.2018
8°C | 20°C
nedelja, 28.10.2018
13°C | 20°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
21°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

SPREJEM NAJUSPEŠNEJŠIH UČENCEV V ŠOLSKEM LETU ......


OBČINSKE

| |
19.06.2017      13:46
A A

SPREJEM NAJUSPEŠNEJŠIH UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2016/2017 PRI ŽUPANU OBČINE TREBNJEDeli:

 

Župan Občine Trebnje je v petek, 16. 6. 2017, pripravil tradicionalni sprejem za najuspešnejše učence in njihove mentorje iz osnovnih šol Trebnje in Veliki Gaber ter glasbene šole Trebnje. Na sprejem so bili povabljeni učenci, ki so v šolskem letu 2016/2017 dosegli odlične rezultate na področju znanja, športa in glasbe. Učenci so poleg čestitk v spomin prejeli knjižne in praktične nagrade.

 

Posebne čestitke je župan namenil tudi učiteljicam za njihovo izjemno uspešno pedagoško delo in sicer: IRENI BRČON, MARJETI KMETIČ, SAŠU KOLARJU, MIHELI KOTAR, FRANCU PETELINCU, SMILJANU PRISTAVNIKU, MARKU RADELJU, TINI ŠLAJKOVEC, VESNI RAJAR in JUSTINI ZUPANČIČ.

 

Nagrade in županove čestitke so prejeli naslednji učenci in njihovi mentorji:

 

Osnovna šola Trebnje:

Na področju znanja so priznanja na državnem tekmovanju osvojili:

 • Timotej Candellari, mentorica Nataša Hribar
 •  Jan Šporin, mentoricaAntonija Brozovič
 • Gašper Ozimek mentor  Jernej Gabrijel
 • Ana Jarc, Manca Rajnar, Tia Gabrijel, Neža Hočevar, Eva Kolenc, Jerca Rakar, Neli Bedene, Eva Murn, Ema Pangerc, Metka Strahinič,
 • Jerca Gorenc (mentorica: Lojzka Prpar), Nuša Pangerc (mentorica: Nataša Hribar)

 

Na področju športa so pohvale prejeli:

 • ATLETIKA: Kristijan Kastigar, Alen Čulk, Tim Rezelj, Žan Vovk, Tim Povše, Oskar Kovič, Jan Jarc, Jan Slak, Matevž Pangerc, Klemen Erman, Gašper Mlakar, Matic Zoran, Anže Perpar, Domen Pirc Verdinek, Martin Rajk, Jan Slak, Matic Zoran, Jan Jarc, Metka Strahinič (mentorji: Darja Korelec, Sašo Kolar, Alojz Radelj  in Miro Brezovar)
 • ROKOMET: Tim Rezelj, Gašper Mlakar, Žan Vovk, Žan Dular, Tim Povše, Klemen Erman, Mark Mežan, Matevž Pangrc, Alen Čulk, Miha Gaberc, Oskar Kovič, Janez Rakar, Robert Jevnikar, Mark Metelko, Bor Novak, Martin Rajk (mentor: Marko Radelj)
 • NOGOMET: Tamara Pate, Manca Udovič, Tinkara Vrhovec, Lara Lobe,Tjaša Lončar, Adelina Osmanoska, Zoja Redek, Ana Hostnik, Janja Kic, Ema Erman, Tilen Smolič, Peter Murn, Rok Kresal, Jure Smolič, Tio Berk, Anže Perpar, Marcel Barle, Ermin Karajbić, Mark Kolenc, Kristijan Kastigar (mentor: Smiljan Pristavnik)
 • MAŽORETE: Alina Gričar, Kaja Mežan, Jerca Rakar, Anja Umek, Neli Bedene, Jerca Gorenc, Nuša Jaklič, Eva Murn, Manca Rajnar, Lara Rogelj, Sandra Sirk, Metka Strahinič, Manca Udovič, Petra Kovšček, Ema Pangerc, Nika Povhe, Eva Kolenc, Milica Stošić, Julija Peterle, Lea Hribar, Laura Kaferle, Patricija Rozman, Neža Zupančič, Manca Korbar, Lea Hriberšek, Lana Šircelj, Neja Florjančič, Lana Cugelj, Sara Kravcar, Ajda Rebeka Nagode, Zoja Avbar, Neža Dimnik, Teja Florjančič,  Nika Gril, Anja Globokar, Anika Hribar, Urška Knez, Teja Povhe, Karmen Prosen, Eva Starič, Zarja Šircelj, Lucija Štangar, Eva Špelar Vrhovec, Julija Ule, Amna Halilović, Tjaša Verbič, Ela Bevec, Klara Kajić, Klara Maver, Lea Pucelj, Jasna Voje, Klara Kresal, Nastja Černe, Ajda Krivec, Najla Krličević, Danijela Ocepek, Ema Povše, Tia Slak, Neli Zavrl, Nea Grabrijan, Džejla Krličević, Aida Muharemović, Lili Ogorevc (mentorice: Tajda Uršič, Tina Dolenšek, Špela Doles, Špela Strmec, Darja Korelec, Lea Štrus, Manca Lipoglavšek, Elvira Mikec).

 

Osnovna šola Veliki Gaber:

Na področju znanja so priznanja na državnem tekmovanju osvojili:

 • Matej GORIŠEK (mentor: Jani Strnad)
 • Zala PREDALIČ (mentorica: Vesna Rajar)

 

Na področju športa je pohvale prejela MAŽORETA  Živa Štefe.

 

Nagrado za poseben dosežek pa je prejela Zala PREDALIČ .

 

Glasbena šola Trebnje:

Na področju glasbe so priznanja na državnem ali mednarodnem tekmovanju prejeli:

 • JAKOB HRIBAR (mentor: Igor Hribar)
 • LOVRO BONE (mentor: Tilen Zakrajšek)
 • KRISTINA KLANČAR (mentor: Franc Lipovšek)
 • MATIC ZORAN (mentor: Tomaž Rožanec)

 

Občinska uprava
Oddelek za družbene in gospodarske dejavnosti 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Trebnje? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Trebnje
Občina Trebnje
Goliev trg 5, 8210 Trebnje
Tel:(07) 348 11 00
Glasilo občanov
Številka: 140
Izšla: 12.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.