Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Predvsem v južni polovici Slovenije bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
10°C | 16°C
sreda, 17.10.2018
11°C | 21°C
četrtek, 18.10.2018
12°C | 21°C
petek, 19.10.2018
11°C | 21°C
sobota, 20.10.2018
9°C | 20°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
16°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

SPREJEM NAJUSPEŠNEJŠIH UČENCEV V ŠOLSKEM LETU ......


OBČINSKE

| |
23.06.2016      9:43
A A

SPREJEM NAJUSPEŠNEJŠIH UČENCEV V ŠOLSKEM LETU 2015/2016 PRI ŽUPANU OBČINE TREBNJEDeli:

Župan Občine Trebnje je v petek, 17. 6. 2016, pripravil tradicionalni sprejem za najuspešnejše učence in njihove mentorje iz Osnovnih šol Trebnje in Veliki Gaber ter Glasbene šole Trebnje. Na sprejem so bili povabljeni učenci, ki so v šolskem letu 2015/2016 dosegli odlične rezultate na področju znanja, športa in glasbe. Učenci so poleg čestitk v spomin prejeli knjižne in praktične nagrade. 

Prav tako pa je župan posebne čestitke namenil tudi učiteljicam Cvetki Boljte, Tanji Dvornik, Danici Franjga, Ivici Jakovljević, Elici Lipoglavšek, Mariji Mohorčič, Viktorji Pirc, Zvonki Prelogar, Urški Mitrović in Manci Černe za izjemno uspešno delo v iztekajočem šolskem letu.

Nagrade in županove čestitke so prejeli naslednji učenci:

Osnovna šola Trebnje:

Na področju znanja so priznanja na državnem tekmovanju osvojili:

 • Kaja GRADIŠNIK (mentorica: Saša Bedene)
 • Pia ŠPEHAR (mentorica:Saše Bedene)
 • Sara GLAVAN (mentorica je Marija Strah)
 • Neli BEDENE, Eva MURN, Ema PANGERC, Metka STRAHINIČ, Laura SILA, Hana JELOVŠEK, Andraž KOSTEVC, Ana KRAVCAR, Tjaša PETERLE, Larisa BARLE, Ema LAVRIČ, Teja MAJZELJ in Laura MARN (mentorica: Nataša Hribar)

Na področju športa so pohvale prejeli:

 • ATLETIKA: Benjamin SLAK, Matevž ŠUŠTARŠIČ, Andrej MEGLIČ, Matic ZORAN, Lara FLORJANČIČ, Manica KAMIN, Sandra MEŽAN in Ana HOSTNIK (mentorji: Darja Korelec, Alojz Radelj  in Miro Brezovar)
 • MAŽORETE: Ela BEVEC, Anastazija DRNOVŠEK, Nea GRABRIJAN, Lea HRIBAR, Zala MARINČIČ, Klara MAVER, Tjaša STARIN, Milica STOSIĆ, Zoja TRLEP, Jerca ŽLEBNIK, Džejla KRLIČEVIĆ, Šejla MUJIĆ, Neja NADRIH, Lea PUCELJ, Zofija ROGELJ, Manca SENICA, Maša UDOVIČ, Nina ŠLAJPAH, Jerca CUGELJ, Lea HRIBERŠEK, Neža ZUPANČIČ, Lana CUGELJ, Neja FLORJANČIČ, Alisa GLAVAN, Alina GRIČAR, Laura KAFERLE, Janja KIC, Manca KORBAR, Sara KRAVCAR, April KOTNIK, Ajda Rebeka NAGODE, Julija PETERLE, Patricija ROZMAN, Lana ŠIRCELJ, Neli BEDENE, Tjaša GOLE, Jerca GORENC, Nuša JAKLIČ, Ela KOLAR, Eva KOLENC, Petra KOVŠČEK, Kaja MEŽAN, Eva MURN, Ema PANGERC, Nika POVHE, Manca RAJNAR, Jerca RAKAR, Sandra SIRK, Metka STRAHINIČ, Manca UDOVIČ, Anja UMEK, Larisa BARLE, Manica KAMIN, Zala MLAKAR, Tjaša PETERLE, Ana ZARABEC in Petra KREVS (mentorice: Darja Korelec, Maša Zarabec, Alja Vencelj, Špela Doles, Špela Strmec, Tajda Uršič, Tina Dolenšek, Manca Lipoglavšek, Elvira Mikec, Ines Skol, Karin Kirm  in Lea Ribič) 

Osnovna šola Veliki Gaber:

Na področju znanja so priznanja na državnem tekmovanju osvojili:

 • Luka ŠPEC (mentor: Jani Strnad)
 • Petra JERIČ (mentorica: Vesna Rajar)
 • Zala PREDALIČ (mentorica: Vesna Rajar)

Na področju športa so pohvale prejele MAŽORETE Tinca POTRBIN, Maša CESAR, Živa ŠTEFE, Neža JARM, Izabela BLATNIK BIZJAK, Larisa OZIMEK in Neža CEGLAR. 

Nagrado za poseben dosežek pa je prejela Sara KEK.

Glasbena šola Trebnje:

Na področju glasbe so priznanja na državnem ali mednarodnem tekmovanju prejeli:

 • Kristina KLANČAR (mentor: prof. Franc Lipoglavšek)
 • Rotija POTRBIN (mentor: prof. David Kocijan)
 • Zoja KEPA (mentor: prof. David Kocijan)
 • Patrik SLUGA (prof. Jožica Zupančič)

 

Vsem skupaj še enkrat iskreno čestitamo!

 

Oddelek za družbene in gospodarske dejavnosti

Občina Trebnje

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Trebnje? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Trebnje
Občina Trebnje
Goliev trg 5, 8210 Trebnje
Tel:(07) 348 11 00
Glasilo občanov
Številka: 140
Izšla: 12.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.