Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.11.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo oblačno, ponekod v notranjosti bo zjutraj rahlo snežilo. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem okoli 4 °C.
2°C | 3°C
torek, 18.11.2018
1°C | 4°C
sreda, 20.11.2018
1°C | 4°C
četrtek, 21.11.2018
3°C | 5°C
petek, 22.11.2018
4°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Sprejem mladih zdravnikov specializantov pri ......


OBČINSKE

| |
23.05.2017      12:43
A A

Sprejem mladih zdravnikov specializantov pri županuDeli:

 

Pred dnevi so se, na povabilo Občine Trebnje, mlade zdravnice, ki opravljajo specializacijo v Zdravstvenem domu Trebnje, srečale z županom Alojzijem Kastelicem.

 

Specializacijo opravlja šest zdravnic, in sicer dve iz področja pediatrije in štiri iz družinske medicine. Srečanja so se udeležile Maša Vovk, Špela Jenkole, Lana Pivk, Helena Barbo, Eva Bahor in Klavdija Strajnar. Jelena Mitić in Jeanette Hrovat pa se zaradi obveznosti dogodka nista  udeležili. V sproščenem klepetu in izmenjavi mnenj so  dejale, da se v Trebnjem dobro počutijo in jim je delo in življenje prijetno.

 

Srečanja sta se udeležili tudi direktorica Zdravstvenega doma Trebnje, Vera Rozman in strokovna direktorica, izr. prof. Marija Petek Šter, dr. med. spec. druž. med., ki sta v pogovoru dejali, da sta veseli, da se je šest zdravnic odločilo za specializacijo v Trebnjem, saj želijo pridobiti mlade zdravnike, ki bodo nadaljevali poklicno pot v tem okolju.

 

Srečanja se je udeležil tudi župan Občine Mirne, Dušan Skerbiš, ki je poudaril dobro sodelovanje z občino in pozitivne izkušnje.

 

V nagovoru je župan Alojzij Kastelic dejal, da se v občini zavedajo, da je potrebno občanom zagotoviti kvalitetno in dostopno zdravstveno varstvo, zaposlenim v Zdravstvenem domu Trebnje pa dobre delovne pogoje. Medsebojno sodelovanje je prava pot k uresničevanju zastavljenih ciljev.

Mladim zdravnicam je zaželel uspešno delo in izrazil željo, da po opravljeni specializaciji  nadaljujejo poklicno pot v Trebnjem in prispevajo k zdravju naših občanov.

 

 Občinska uprava
Oddelek za družbene in gospodarske dejavnosti

 

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Trebnje? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Trebnje
Občina Trebnje
Goliev trg 5, 8210 Trebnje
Tel:(07) 348 11 00
Glasilo občanov
Številka: 140
Izšla: 12.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.