Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
19°C
7°C
JUTRI
18°C
7°C
1168

Skupno sodelovanje policije in redarstva v akciji Pešec, bodi viden, bodi previden

V letu 2020 bo nacionalna preventivna akcija Pešec potekala od 5. do 18. oktobra

 

V akciji bosta skupaj sodelovala tudi redarstvo in policija. Cilj akcije je predvsem ozaveščanje pešcev, da morajo že sami čim bolje poskrbeti za svojo varnost v prometu (z nošenjem svetlih oblačil, kresničk in odsevnikov, odsevnih brezrokavnikov ipd.). V času akcije se  bo izvajal tudi nadzor nad hojo pešcev v naseljih in zunaj njih, in sicer tam, kjer pešci pogosteje hodijo in niso zavarovani (ni pločnikov, javne razsvetljave), in pa merjenje hitrosti tam, kjer je problematika pešcev večja.

Skupna občinska uprava občin Dolenjske

Medobčinsko redarstvo

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi