Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
4°C
0°C
985

S PRIKAZOVALNIKI HITROSTI DO VEČJE PROMETNE VARNOSTI

Občina Trebnje je bila uspešna na razpisu »Namestitev prikazovalnikov hitrosti VI-VOZITE 2018«, ki ga je razpisala Javna agencija RS za varnost prometa. Le-ta je v sodelovanju s podjetjema, Intermatic in Sipronika, v polletni brezplačni najem Občini Trebnje podelila prikazovalnik hitrosti, ki bo v januarju 2018 nameščen v bližini Podružnične šole Dolenja Nemška vas. To je že šesti prikazovalnik hitrosti v naši občini, s katerimi želimo opozoriti voznike k strpnejši vožnji in s tem prispevati k večji varnosti vseh udeležencev v cestnem prometu. S prikazovalniki hitrosti se tudi zbirajo podatki o izmerjenih hitrostih, na podlagi katerih se pripravijo analize ter predlogi za izvedbo različnih infrastrukturnih in drugih ukrepov na cestah.

 

Občinska uprava
Oddelek za okolje, prostor in infrastrukturo

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij