Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
5°C
-2°C
SRE.
6°C
-3°C
1478

Razvojni center Novo mesto nadaljuje z usposabljanjem potencialnih podjetnikov. Objavljen je DRUGI JAVNI RAZPIS za vključitev 12 udeležencev v projekt Podjetno nad izzive - PONI JV Slovenija.

 

Projekt PONI JV Slovenija je model podjetniškega usposabljanja, v okviru katerega potencialni podjetniki v štirih mesecih razvijejo in realizirajo svojo podjetniško idejo. To dosežejo s pomočjo vključitve v celostni program podjetniških usposabljanj ter z zagotovljeno mentorsko, svetovalno in finančno podporo.  Posebnost projekta predstavlja redna zaposlitev udeležencev projekta za čas trajanja programa (4 mesece) v Razvojnem centru Novo mesto. S pomočjo takšne finančne podpore lahko udeleženci programa svoj čas namenijo izključno pridobivanju novih znanj, izkušenj in pripravi na vstop na samostojno podjetniško pot.  V projekt PONI JV Slovenija bomo do leta 2023 vključili 80 potencialnih podjetnikov. Druga skupina dvanajstih udeležencev bo usposabljanje predvidoma pričela v mesecu januarju 2021. Prijave zainteresiranih kandidatov zbiramo do ponedeljka 21.12.2020.

Več o projektu Podjetno nad izzive – Poni JV Slovenija preberite na spletni strani Razvojnega centra Novo mesto. Na spletni strani Razvojnega centra Novo mesto je objavljen JAVNI RAZPIS za vključitev kandidatov v projekt. Dodatne informacije dobite na Razvojnem centru Novo mesto, s klicem na tel. 041 325 722 ali s vprašanjem preko elektronske pošte na naslov vesna.colic@rc-nm.si.

Projekt financirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.  

 

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi