Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
27°C
15°C
SOB.
30°C
16°C
3380

PRENOVLJENA DVORANA V KULTURNEM DOMU TREBNJE

 

V preteklem letu je bila prenovljena dvorana v Kulturnem domu Trebnje. V dvorani so se poravnala tla, tako je zdaj uporabna za več vrst prireditev. Položen je nov tlak s talnim gretjem, vgrajena so nova notranja vrata, na stropu so vgrajene nove plošče zaradi urejanja akustike in nove luči. Na balkonu se je odstranila projekcijska soba, urejen je tlak, dodana varnostna ograja, stene so prepleskane. Oder je dobil nove stopnice, nove luči in nove zavese, parket je prelakiran. Vgrajen je nov projektor. V dvorani so novi premični stoli.

Prenovljena dvorana bo še naprej služila širši javnosti za kulturno dejavnost. Trebanjska društva lahko dvorano brezplačno najamejo, koordinator za najem je g. Pavle Rot (051 203 086).

 

Trenutna epidemiološka slika še ne dopušča prireditev, brezplačna uporaba prostorov Kulturnega doma Trebnje bo možna, ko bodo le-te spet dovoljene.

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi