Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
24°C
10°C
JUTRI
25°C
11°C
Deli
2089

Predlog ureditve trga v Trebnjem

 

Na seji Občinskega sveta Občine Trebnje se bo obravnaval predlog ureditve Golievega trga v Trebnjem. Na čelu skupine, ki je predlog pripravila, je gospod prof. mag. Peter Gabrijelčič, univ. dipl. inž. arh., dekan Fakultete za arhitekturo. Predlog je dostopen javnosti na spletni strani. Če ne bo večjih pripomb na seji Občinskega sveta, ki bo dne 16. 11. 2016 razpravljal o predlogu, bo le- ta osnova za izdelavo projektov.

Pričakujemo, da se bo projekt lahko realiziral v naslednjih treh do petih letih. Za Trebnje naj bi to pomenilo ureditev glavnega trga, ki bo namenjen predvsem pešcem in meščanom za druženje ter za organiziranje raznih prireditev. 

 

Alojzij Kastelic

ŽUPAN

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi