Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 26°C
torek, 24.07.2018
15°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Predlog ureditve trga v Trebnjem


OBČINSKE

| |
08.11.2016      13:45
A A

Predlog ureditve trga v TrebnjemDeli:

 

Na seji Občinskega sveta Občine Trebnje se bo obravnaval predlog ureditve Golievega trga v Trebnjem. Na čelu skupine, ki je predlog pripravila, je gospod prof. mag. Peter Gabrijelčič, univ. dipl. inž. arh., dekan Fakultete za arhitekturo. Predlog je dostopen javnosti na spletni strani. Če ne bo večjih pripomb na seji Občinskega sveta, ki bo dne 16. 11. 2016 razpravljal o predlogu, bo le- ta osnova za izdelavo projektov.

Pričakujemo, da se bo projekt lahko realiziral v naslednjih treh do petih letih. Za Trebnje naj bi to pomenilo ureditev glavnega trga, ki bo namenjen predvsem pešcem in meščanom za druženje ter za organiziranje raznih prireditev. 

 

Alojzij Kastelic

ŽUPAN
Priloge:
PDF
book_trebnje_trg.pdf
74257_book_trebnje_trg.pdf (14,94 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Trebnje? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!