Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
24°C
5°C
TOR.
13°C
9°C
Deli
632

Poziv javnosti za posredovanje predlogov lokacij, kjer bi se izvajalo merjenje hitrosti

Številka: 061-0006/2019/2

Datum: 07.01.2019

 

Poziv javnosti za posredovanje predlogov lokacij, kjer bi se izvajalo merjenje hitrosti

 

Glede na številčne pobude občanov o umirjanju hitrosti skozi naselja, je občinsko redarstvo že v preteklih letih izvajalo na kritičnih mestih merjenje hitrosti. Konstanten nadzor je prinesel tudi rezultate, saj je zaznati na določenih cestah upad povprečne hitrosti, zmanjšalo se je tudi število prekrškov. Slednje, da zagotovimo varnost vseh občanov, si želimo doseči na območju celotne občine, saj je prevelika hitrost še vedno glavni krivec vseh prometnih nesreč. Zato vas vabimo, da podate svojo pobudo oz. željo za postavitev merilca hitrosti. Pobudo lahko naslovite pisno na naslov: Medobčinski inšpektorat in redarstvo, Pod Gradom 2, 8230 Mokronog ali elektronsko na inspektorat@mokronog-trebelno.si ali pa nam jo sporočite preko tel. št. 07 34 98 267.

 

Skupaj prispevajmo za večjo varnost v prometu!

 

 

Medobčinski inšpektorat in redarstvo

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi