Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
15°C
4°C
ČE.
14°C
3°C
1049

POVABILO K ODDAJI VLOG ZA PRIDOBITEV KADROVSKE ŠTIPENDIJE ZA ŠTUDENTE MEDICINE

Zdravstveni dom Trebnje si je zadal poslanstvo, da s pomočjo strokovno usposobljenih in motiviranih zaposlenih nudi občanom kakovostno, strokovno, hitro, ter njihovim pričakovanjem prilagojeno zdravstveno oskrbo, tako na področju  diagnostike, terapije, rehabilitacije in preventive kot na področju službe neprekinjene nujne medicinske pomoči, ob hkratnem zasledovanju cilja  uspešnosti in učinkoviti  poslovanja. 

Zaposleni so najpomembnejši vir uresničevanja poslanstva. Želimo si graditi dobre dolgoročne odnose z bodočimi zdravniki zato vas vabimo, da na priloženem obrazcu pošljete vlogo za pridobitev kadrovske štipendije za študente medicine.

Štipendistom nudimo:

 1. redno stimulativno štipendijo v višini od 350,00 do 450,00 EUR mesečno,
 2. vsakoletno praktično delo,
 3. mentorstvo pri praktičnem delu ter pri izdelavi raziskovalnih nalog in ostalih nalog,
 4. zaposlitev po končanem pripravniškem stažu

 

Pogoji za pridobitev štipendije

 1. V šol. letu 2021/2022 vpis v tretji ali višji letnik medicinske fakultete
 2. Po končanem pripravniškem stažu opravljanje specializacije za ZD Trebnje iz enega izmed sledečih področji:
 • Družinska medicina
 • Urgentna medicina
 • Pediatrija
 • Medicina dela
 • Ginekologija,
 • Psihiatrija

 

Vloge oddajte na priloženem obrazcu do 27. 9. 2021 in sicer na naslov Goliev trg 3, 8210 Trebnje ali mail rozman.vera@zd-tr.si. Z vsemi kandidati bo opravljen osebni razgovor, ki se bo upošteval kot izbirni postopek. Za dodatne informacije smo vam na voljo na mail rozman.vera@zd-tr.si ali mobitel 030 998 706.

 

                                                                                   Direktorica

                                                                       Mag. Vera Rozman, univ. dipl. ekon. l.r.

 

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi