Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
27°C
15°C
SOB.
30°C
16°C
2740

Policijska pisarna Račje selo - obvestilo

Spoštovani,

obveščamo vas, da je bila z dnem 16.4.2021 v Račjem selu v sodelovanju s KS Račje selo in PGD Račje selo ustanovljena Policijska pisarna  s sedežem v prostorih gasilskega doma PGD Račje selo.

Policijska postaja Trebnje je policijsko pisarno vzpostavila zaradi varnostne problematike in za izboljšanje partnerskega sodelovanja z lokalno skupnostjo. Policisti v policijski pisarni državljanom zagotavljajo predvsem svetovanje, opravljajo razgovore, organizirajo posvete in druge oblike komuniciranja o varnostnih pojavih in njihovih rešitvah ter opravljajo še druge policijske naloge, kot to določa 69. člen Pravil policije.

Delovni čas uradnih ur policijske pisarne bo vsak torek med 08.00 in 10.00 uro ter vsak petek med 15.00 in 17.00 uro.

Policija bo pisarno uporabljala tudi izven uradnih ur za službene potrebe policije.

 

Željko Hvalec

Komandir Policijske postaje 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi