Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
25°C
18°C
SOB.
28°C
16°C
1987

PODJETJA IZKORISTITE PRILOŽNOST: 10 MILIJONOV EUR ZA RAZVOJ KOMPETENC STAREJŠIH ZAPOSLENIH!

Podjetja, pred vami je priložnost, da pridobite sredstva javnega povabila ASI, kjer je na voljo 10 milijonov EUR za usposabljanja starejših zaposlenih. Predmet javnega povabila je sofinanciranje izvedbe naslednjih aktivnosti:

  • SKLOP A: priprava strategije za učinkovito upravljanje starejših zaposlenih,
  • SKLOP B: razvoj kariere s krepitvijo kompetenc starejših zaposlenih (motivacijski programi, usposabljanja…).

Ponudniki lahko ponudbo oddajo od 26. avgusta 2019 do porabe sredstev (najpozneje do 30.10.2019). Povabilo in prijavnica sta dostopna na povezavi, na Centru za izobraževanje in kulturo Trebnje pa vam z veseljem pomagamo pridobiti sredstva na tem razpisu.

Sredstva povabila ASI so omejena, interes pa je precejšen, zato vas vabimo, da s ponudbo ne odlašate.

Za pomoč in več informacij smo vam na voljo: 031/745-044, 07 / 34 82 100, info@ciktrebnje.si.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi