Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
15°C
6°C
JUTRI
19°C
4°C
1140

Podaljšanje roka za oddajo prijav na 1 javni poziv za izbor operacij sofinanciranih iz Evropskega sklada za regionalni razvoj (ESRR) za uresničevanje ciljev Strategije lokalnega razvoja na območju LAS Suhe krajine, Temenice in Krke v letu 2021

Na 17. dopisni seji Upravnega odbora LAS STIK je bil dne 1. 4. 2021 sprejet Sklep, da se rok za oddajo vlog na 1 javni poziv za izbor operacij sofinanciranih iz Evropskega sklada za regionalni razvoj (ESRR) za uresničevanje ciljev Strategije lokalnega razvoja na območju LAS Suhe krajine, Temenice in Krke v letu 2021 podaljša do 5. 5. 2021.

 

Razpisna dokumentacija je objavljena na spletni strani LAS STIK: www.las-stik.si.

 

 

                        

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi