Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
18°C
-2°C
JUTRI
20°C
1°C
Deli
1841

Obvestilo za javnost o dogodku na zbirnem centru Globoko

Datum: 7. 8. 2018

Obvestilo za javnost o dogodku na zbirnem centru Globoko

Danes, okoli polnoči, se je na zbirnem centru Globoko, ki ga upravlja JP Komunala Trebnje, na mestu prekladanja odpadkov vnel požar. Gorela je odložena mešana embalaža. Vzrok nastanka požara še ni znan.

O dogodku sta bila obveščena Regijski center za obveščanje Novo mesto in Inšpektorat RS za okolje RS. Okoliški prostovoljni gasilci so požar hitro pogasili. Do jutra so delavci komunale celoten kup embalaže z delovnim strojem premetali, pri čemer so gasilci tleče odpadke ves čas polivali z vodo.
Ocenjujemo, da zaradi požara posebnih vplivov na okolje ni bilo.

Zbirni center Globoko bo danes deloval nemoteno.

 

 

 

Komunala Trebnje


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi