Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
20°C
9°C
ČE.
23°C
9°C
1136

Obvestilo javnosti o izvajanju aktivnosti redarstva za umiritev prometa

Številka: 224-3/2020-10 (01)

Datum: 22.5.2020

 

Obvestilo javnosti o izvajanju aktivnosti redarstva za umiritev prometa

 

Aktivnosti za umirjanje prometa, kamor sodi tudi merjenje hitrosti, redarstvo izvaja konstantno skozi vse leto. Zaradi epidemije Covid-19 so bile aktivnosti za umirjanje prometa nekoliko okrnjene. Zaradi prenehanja veljavnosti ukrepov za omejitev epidemije se je na cestah povečal promet, prav tako je ponovno prišlo do odprtja šol in vrtcev, zato je potrebno voznike opozoriti in spodbuditi k umirjanju prometa in na tak način vsem prometnim udeležencem zagotoviti varnost v cestnem prometu.

 

Skupna občinska uprava občin Dolenjske

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi