Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.11.2017

pretežno jasno
Popoldne bo zmerno, ponekod tudi pretežno oblačno. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 13 °C.
5°C | 16°C
sreda, 22.11.2017
5°C | 16°C
četrtek, 23.11.2017
6°C | 16°C
petek, 24.11.2017
4°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 14°C
Opozorila
Torek, 21.11.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
16°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občina Trebnje na visokem 24. mestu med ......


OBČINSKE

| |
06.01.2016      14:43
A A

Občina Trebnje na visokem 24. mestu med slovenskimi občinami


Revija Moje Finance, ki izhaja pod okriljem časnika Finance, je v decembrski številki objavila rezultate obširne študije kakovosti življenja v slovenskih občinah in Trebnje se je uvrstilo na visoko 24. mesto med 211 občinami. Če pogledamo še uvrstitve sosednjih občin je Občina Mirna na 48. mestu, Občina Šentrupert na 77. mestu in Občina Mokronog Trebelno na 89. mestu.


Deli:

V reviji Moje finance pa lahko najdete še nekatere druge zanimive podatke, ki se vas tičejo tako na področju financ, nepremičnin, kakor tudi čisto konkretno kaj je potrebno v prvih mesecih novega leta storiti na davčnem področju.


V pisarni župana je na razpolago cca. 50 – 70 izvodov decembrske revije Moje Finance brezplačno, tako, da vas vabimo, da se oglasite in si ogledate omenjeno revijo.


Občina Trebnje bo v letu 2016 posvetila odpiranju industrijske cone in spodbujanju gospodarstva, kar vzročno pomeni tudi več delovnih mest. Hkrati se dela tudi na tesnejšem povezovanju z občinama Ivančna Gorica in Grosuplje. S tema občinama naj bi tvorili jedro zgornje Dolenjske.


V letu 2016 bo izjemna priložnost za nadaljnjo hitro rast in uspešnost občin, ki imajo zdrave finance in močan gospodarski potencial.


Vsi, ki imate podjetniške ambicije ali o tem razmišljate, ste vabljeni na občino k strokovnim delavcem ter tudi k županu, da skupaj pregledamo možnosti različnih dejavnosti na področju občine Trebnje.

 


Alojzij Kastelic

Župan Občine Trebnje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo občanov
Številka: 132
Izšla: 14.11.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.