Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
18°C
6°C
ČE.
21°C
7°C
3061

NOVE OKUŽBE V OBČINI TREBNJE

Spoštovane občanke in občani!

Zadnji dve novi okužbi z virusom SARS-CoV-2 v občini Trebnje izvirata iz druge slovenske regije, okuženi osebi pa sta družinsko povezani. Civilna zaščita Občine Trebnje ponovno poziva vse občanke in občane, da dosledno upoštevajo navodila ravnanja in priporočene ukrepe NIJZ. Vsak posameznik se mora zavedati, da je virus še vedno prisoten in je zdaj čas, da ravnamo čim bolj odgovorno še naprej in tudi v prihodnje poskušamo čim bolj upoštevati ukrepe in priporočila, saj bomo samo na ta način preprečili ponoven porast števila okužb.

Štab CZ zato vse občane in občane poziva k strpnosti ter vztrajanju pri ukrepih in priporočilih. Držite se navodil ravnanja, ki veljajo v trgovinah, poštah, zdravstvenem domu in drugih javnih ter zasebnih ustanovah. Predvsem dosledno upoštevajte navodila glede nošenja mask v zaprtih javnih prostorih oziroma kjer je le-to obvezno in razkuževanja rok, ustrezne ukrepe izvajajte tudi na delovnih mestih, hkrati pa se poskušajte izogibati nepotrebnim potovanjem in krajem, kjer se zadržujejo večje skupine ljudi in bi s tem obstajala večja verjetnost prenosa okužb z boleznijo COVID -19.

Ostanite odgovorni, ostanite zdravi!

 

 

Štab CZ Občine Trebnje
Vinko Ribič, poveljnik

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi