Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
9°C
-2°C
JUTRI
5°C
0°C
1237

Napotilo za uporabo športnih objektov; Odlok o začasnih omejitvah pri izvajanju športne dejavnost:

Direktorat za šport pri Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport je pripravil napotilo za uporabo športnih objektov skladno z Odlokom o  začasnih omejitvah pri izvajanju športne dejavnost (Uradni list št. 150/2020 z dne 21.10.2020), ki vam ga posredujemo v priponki.

Namen napotila je pomagati lastnikom in upravnikom športnih objektov lažje razumeti Odlok o  začasnih omejitvah pri izvajanju športne dejavnost z vidika uporabe športnih objektov.

V priloženem napotilu so na sistematični način razločili kateri športni programi se lahko izvajajo v športnih objektih, kdo se lahko športnih programov udeležuje in v katerih objektih se lahko športni programi izvajajo.

Za morebitna dodatna pojasnila so vam na ministrstvu na voljo: gp.mizs@gov.si  

 

Oddelek za splošne zadeve 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi