Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
2°C
-1°C
JUTRI
0°C
-5°C
Deli
1070

Nagovor prvošolčkov za prvi september

Nagovor prvošolčkov za prvi september

 

V imenu župana Občine Trebnje je na prvi šolski dan, prvošolčke obiskal podžupan dr. Jože Korbar. Pridružila pa sta se mu tudi ravnatelj OŠ Trebnje Rado Kostrevc in direktor občinske uprave Janez Pirc.
Jože Korbar je v svojem nagovoru prvošolčkom zaželel uspešno pot v šoli in jim sporočil naj vztrajajo pri svojih sanjah do poklica. Zaželel jim je tudi, da naj lepe misli delijo drug z drugim in se ne ustrašijo preprek, ki se bodo pojavile na njihovi poti. Podaril jim je tudi knjigo s posvetilom župana Alojzija Kastelica. Letošnja knjiga "Ti si moje srce", avtorice Neže Maurer govori o enosti, strpnosti in humanosti. 
V nagovoru se je podžupan zahvalil obema ravnateljema in vsem učiteljem za njihovo delo in prispevek pri izobraževanju in vzgoji otrok. Prvošolcem je zaželel varno pot v šolo in domov.

 

Občinska uprava
Oddelek za družbene in gospodarske dejavnosti

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!