Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
17°C
4°C
JUTRI
20°C
6°C
1151

Nadzor nad ravnanjem s komunalnimi odpadki na skupnih zbiralnicah pri večstanovanjskih objektih

Inšpektorji Medobčinskega inšpektorata Skupne občinske uprave občin Dolenjske bodo skupaj z javnim podjetjem Komunalo Trebnje d.o.o. v oktobru izvajali nadzor nad ločevanjem komunalnih odpadkov na skupnih zbiralnicah pri večstanovanjskih stavbah.

Občane preventivno opozarjamo, da dosledno ločujejo komunalne odpadke in jih prepuščajo v namenske zabojnike. Odlaganje odpadkov v okolje oziroma izven (ob) zabojnikih je prepovedano. Tako odlaganje odpadkov omogoča brskanje živali po smeteh, nenadzorovan raztros odpadkov po okolju, smrad in kvari videz naselja.

Cilj inšpekcijskega nadzora bo preveriti, ali in v kolikšni meri uporabniki upoštevajo pravila ravnanja s komunalnimi odpadki.  

 

Skupna občinska uprava občin Dolenjske

Medobčinski inšpektorat

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi