Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
29°C
16°C
JUTRI
24°C
12°C
1014

Medobčinsko redarstvo Skupne občinske uprave občin Dolenjske je tudi tokrat sodelovalo v drugem delu akcije Hitrost organizatorja Agencije za varnost v cestnem prometu.

V akciji, ki je potekala od 1.6. do 14.6.2020, so bile na območju občin mestne občine Novo mesto, Občine Straža, Občine Trebnje in Občine Mokronog-Trebelno, opravljene štiri meritve hitrosti. Ugotovljenih  je bilo 57 kršitev prekoračene hitrosti. Najvišja povprečna hitrosti prekrškov osebnih vozil je bila ugotovljene v Občini Mokronog-Trebelno, v naselju Bruna vas, in sicer je znašala 72 km/h.

Vse voznike pozivamo k upoštevanju cestnoprometnih pravil in s tem skupnemu prispevku za večjo varnost v cestnem prometu.

 

Skupna občinska uprava občin Dolenjske

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi