Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
9°C
0°C
JUTRI
7°C
3°C
3313

KOMUNALA TREBNJE ZA OSEBNO POSLOVANJE S STRANKAMI ZAPRTA OD PONEDELJKA, 2. 11. 2020, DO PREKLICA

Spoštovani uporabniki!Obveščamo vas, da bo skladno s sprejetimi ukrepi države za preprečevanje širjenja okužb s koronavirusom (COVID-19) za osebno poslovanje s strankami (vključno z blagajno) Komunala Trebnje d.o.o. od ponedeljka, 2. 11. 2020, ZAPRTA.

Vsa pojasnila in odgovore stranke lahko dobite na telefonski številki 07-348-12-60, na e-naslovu: info@komunala-trebnje.si, preko spletne strani www.komunala-trebnje.si ali preko objavljenih dežurnih telefonskih številk.

Izvajanje komunalnih storitev na terenu bo potekalo nemoteno.

Obvestilo velja do preklica.

                                                                                                         

                                                                                                  Vaša Komunala Trebnje d.o.o.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi