Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
31°C
18°C
PET.
29°C
19°C
1158

Kako energetsko sanirati ali graditi stavbe, da bodo skoraj nič energijske?

Bodoči investitorji v sanacije in novogradnje stavb se srečujemo z vprašanji, kot so, kaj sploh so skoraj nič-energijski objekti ter kakšne tehnologije uporabiti, da je stavba, pa naj bo novogradnja ali adaptirana obstoječa, skoraj nič-energijska. Na realnih primerih iz nedavne prakse vam bomo na delavnici predstavili različne objekte, ki so bili sanirani v skoraj nič-energijskem konceptu. In to z uporabo že dolgo poznanih in preverjenih tehnologij in gradiv, ki so cenovno zelo dostopne. Predstavili vam bomo metode cenovne in tehnološke optimizacije ukrepov za dosego želenega standarda. In pa seveda, koliko vas bo ta "skoraj nič-energijskost" stala skozi čas uporabe stavbe po izvedeni sanaciji oziroma gradnji.

https://inoveinure.inoveks.si/kako-sanirati-graditi-skoraj-nic-energijske-stavbe/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi