Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
15°C
4°C
JUTRI
7°C
-2°C
5506

IZVAJANJE HITRIH ANTIGENSKIH TESTOV ZA PODJETJA

Spoštovani. 

V okviru ukrepov za zajezitev epidemije covid-19 smo v ZD Trebnje začeli izvajati hitre antigenske teste za podjetja. Da bi hitri antigenski testi dosegli svoj namen, je pred testiranjem potrebna analiza stanja s pooblaščenim zdravnikom medicine dela, ki ugotovi, če je izvedba hitrih antigenskih testov smiselna. Interpretacija rezultatov hitrih antigenskih testov je prav tako izredno pomembna, ker lahko pride do zavajajočega občutka varnosti, če so testi negativni. Zato se je potrebno tudi po testiranjih pogovoriti s pooblaščenim zdravnikom.

Vse potrebne informacije se dobi na salda.zdenko@zd-tr.si

 

Zdenko Šalda, dr. med.

spec. med. dela, prometa in športa

Zdravstveni dom Trebnje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi