Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
20°C
12°C
JUTRI
20°C
14°C
Deli
1338

Igrišče v Velikem Gabru je dobilo končno podobo

Investicija v prenovo igrišča pri šoli v Velikem Gabru je z risanjem črt na igrišču in na stezi zaključena. S tem se je zaključil projekt, ki je obsegal novo tartansko podlago na tekaški stezi, ureditev kanalizacije pod igriščem, ureditev razsvetljave in preplastitev nogometnega igrišča. Skupna vrednost investicije znaša 148.752,39 EUR, pri čemer smo prejeli sofinanciranje s strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport v višini 42.909,00 EUR.

Novo igrišče je zagotovo velika pridobitev za vrtec in osnovno šolo in tudi za kraj, otroci pa ga že z veseljem uporabljajo.

Občina Trebnje

Oddelek za družbene in gospodarske dejavnosti

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi