Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
0°C
-2°C
940

»Hoja kot prometna praksa in krepitev zdravja«

Občina Trebnje je v sodelovanju s Svetom za preventivo in vzgojo v cestnem prometu v sredo, 19. 9. 2018, organizirala 4-urno delavnico »Hoja kot prometna praksa in krepitev zdravja«,  v okviru Evropskega tedna mobilnosti, ki traja od 16. do 22. septembra. Cilj delavnice je bil nagovoriti starejše o pomenu mobilnosti in ohranjanju vitalnosti in neodvisnosti. V prvem delu je ga. Brigita Zupančič Tisovec iz NIJZ, OE Novo mesto predstavila različne vidike zdravega načina življenja in gibanja, v drugem delu pa je ga. Barbara Jantol s sodelavkama iz Centra za krepitev zdravja Trebnje izvedla preizkus aerobne zmogljivosti. Prijetno srečanje udeležencev se je zaključilo v mestnem parku, s predstavitvijo nordijske hoje.

                                                                                                   

Občinska uprava

Oddelek za okolje, prostor in infrastrukturo

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij