Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
17°C
0°C
PON.
17°C
1°C
Deli
890

GOZDNA CESTA NA ČATEŽU V PRENOVLJENI OBLIKI

 

Občina Trebnje je 21. novembra 2016 začela z izvedbo rekonstrukcije obstoječe gozdne ceste na Čatežu, ki v dolžini meri cca. 250 m.

 

Rekonstrukcija gozdne ceste št. 078691 Čatež – Dušica se je izvedla po sistemu izravnave obstoječega makadamskega vozišča, nadgradnje s kamnitim drobljencem, ter zaščita vozišča z asfaltno plastjo. Sama dela so bila  zaključena 25. novembra 2016. Promet od takrat naprej deluje nemoteno.

 

 Z Občino Litijo smo se namreč dogovorili, da bomo na tem delu povezali obe občini. Občina Trebnje je tako v prvem delu rešila najbolj problematičen del te ceste, kjer je ob neurjih odneslo veliko nasutega materiala in je bila cesta praktično neprevozna. Zdaj temu ne bo več tako, saj je rešeno odvodnavanje in cesta je v tem delu asfaltirana.

 

Nekateri, ki so neposredno vezani na Čatež, so se županu tudi telefonsko zahvalili.

 

Ob tej priložnosti se Občina Trebnje zahvaljuje izvajalcu Astplast d.o.o. za hitro in učinkovito izvedbo prenove gozdne ceste, ter vsem odgovornim na Občinski upravi, ki so bili zadolženi za omenjeni projekt. 

 

Občina Trebnje
Občinska uprava 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!