Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
17°C
0°C
PON.
19°C
2°C
Deli
1109

Dijaki, vabljeni na informativne ure na policijsko postajo v vaši bližini !

Po  izjemnem obisku na informativnem dnevu za vpis na Višjo policijsko šolo v Tacnu in predstavitvah, ki smo jih v zadnjih mesecih pripravili za dijake četrtih  letnikov  srednjih šol, vas ta teden vabimo še na informativne ure na policijsko postajo v vaši bližini.

Med šolskimi počitnicami, od ponedeljka, 24. 2, do petka, 28. 2. , vas bodo vsak  dan  med  11.  in  13.  uro  na  vseh policijskih postajah z veseljem sprejeli  naši  policisti.  Dijake  četrtih  letnikov, ki še niste sprejeli dokončne  odločitve  o  nadaljnjem  šolanju  in  tisti,  ki  se boste o tem pomembnem koraku odločali prihodnje leto, prijazno vabljeni !

Naši policisti vam bodo predstavili svoje delo in izkušnje, pojasnili, kako poteka  prijava  na  razpis  in  izbirni  postopek  za  vpis na višješolski študijski  program  Policist.  Za razliko od drugih šol in fakultet pri nas študenti  za  čas  študija  sklenejo  pogodbo  o  zaposlitvi.  Še veliko je razlogov,  da  se  odločite  za  ta  lep  in  plemenit  poklic in postanete policist, član naše modre družine.

Seznam policijskih postaj, kjer bodo potekale informativne ure:

Dolenjska:

-  Policijska postaja Novo mesto, Ljubljanska cesta 30, 8000  Novo mesto,

-  Policijska postaja Trebnje, Goliev trg 14, 8210  Trebnje,

-  Policijska postaja Dolenjske Toplice, Zdraviliški trg 2, 8350 Dolenjske

Toplice,

-  Policijska postaja Šentjernej, Prvomajska cesta 3c, 8310  Šentjernej

 

Posavje:

-  Policijska postaja Brežice, Prešernova ulica 19a,  8250 Brežice

-  Policijska postaja Krško, Cesta krških žrtev 55,  8270  Krško

-  Policijska postaja Sevnica, Prešernova 8, 8290  Sevnica

 

Bela krajina:

-  Policijska postaja Črnomelj, Lokve 90, 8340 Črnomelj

-  Policijska postaja Metlika, Cesta XV. brigade 1 a,  8330  Metlika

 

Utrinki z informativnega dneva v Tacnu:

 

https://www.facebook.com/policijaSI/videos/vb.1406841229558744/2553476288232

613/?type=2&theater

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi