Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
4°C
0°C
992

Dela v industrijski coni

Dela za ureditev infrastrukture na območju industrijske cone Trebnje se pospešeno izvajajo. Pirc Gradnje d.o.o. po terminskem planu izvaja dela in v približno tridesetih dneh bo infrastruktura tudi dokončno zgrajena. Tukaj gre za izgradnjo kanalizacijskega sistema, odvajanja meteornih vod, vodovoda, cestne infrastrukture s površinami za pešce in priključke na posamezne parcele. Pirc Gradnje pa izvaja v dogovoru z elektrom tudi kabliranje daljnovoda, ki je bil sedaj daljnovod preko parcel, sedaj pa bo v zemeljski izvedbi in bo omogočal gradnjo tudi na vzhodnem delu industrijske cone. Za navedena dela je investicijska vrednost slabih 700.000€ od tega so večinska sredstva pridobljena in EU virov. Vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri uresničitvi tega projekta se najiskreneje zahvaljujemo.

V severnem delu na enoti P3 je v teku komasacija, kjer pa na žalost tečejo zadeve počasneje, kot smo predvideli zaradi tega, ker trije lastniki  ne želijo podpisati komasacijske pogodbe, kar je po svoje velika škoda saj investitorji neprestano trkajo na naša vrata za gradnjo v industrijski coni. Upamo, da se bodo tudi tukaj zadeve premaknile in bomo rešili ta problem.

 

                                                                              Alojzij Kastelic l.r.                                    

                                                  župan Občine Trebnje    

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij