Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 19.10.2018

pretežno jasno
Popoldne bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo šibka burja. Drugod bo delno jasno z zmerno oblačnostjo, predvsem v severni Sloveniji občasno pretežno oblačno. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 21, na Primorskem do 24 °C.
10°C | 19°C
sobota, 20.10.2018
8°C | 19°C
nedelja, 21.10.2018
9°C | 13°C
ponedeljek, 22.10.2018
5°C | 15°C
torek, 23.10.2018
5°C | 16°C
Opozorila
Petek, 19.10.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
19°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Dela v industrijski coni


OBČINSKE

| |
01.08.2017      8:42
A A

Dela v industrijski coniDeli:

Dela za ureditev infrastrukture na območju industrijske cone Trebnje se pospešeno izvajajo. Pirc Gradnje d.o.o. po terminskem planu izvaja dela in v približno tridesetih dneh bo infrastruktura tudi dokončno zgrajena. Tukaj gre za izgradnjo kanalizacijskega sistema, odvajanja meteornih vod, vodovoda, cestne infrastrukture s površinami za pešce in priključke na posamezne parcele. Pirc Gradnje pa izvaja v dogovoru z elektrom tudi kabliranje daljnovoda, ki je bil sedaj daljnovod preko parcel, sedaj pa bo v zemeljski izvedbi in bo omogočal gradnjo tudi na vzhodnem delu industrijske cone. Za navedena dela je investicijska vrednost slabih 700.000€ od tega so večinska sredstva pridobljena in EU virov. Vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri uresničitvi tega projekta se najiskreneje zahvaljujemo.

V severnem delu na enoti P3 je v teku komasacija, kjer pa na žalost tečejo zadeve počasneje, kot smo predvideli zaradi tega, ker trije lastniki  ne želijo podpisati komasacijske pogodbe, kar je po svoje velika škoda saj investitorji neprestano trkajo na naša vrata za gradnjo v industrijski coni. Upamo, da se bodo tudi tukaj zadeve premaknile in bomo rešili ta problem.

 

                                                                              Alojzij Kastelic l.r.                                    

                                                  župan Občine Trebnje    
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Trebnje? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Trebnje
Občina Trebnje
Goliev trg 5, 8210 Trebnje
Tel:(07) 348 11 00
Glasilo občanov
Številka: 140
Izšla: 12.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.