Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
21°C
10°C
JUTRI
20°C
11°C
1783

Cepljenje proti Covid 19 je edini učinkoviti ukrep za zajezitev epidemije

Spoštovane občanke in spoštovani občani. 

Cepljenje proti Covid 19 je edini učinkoviti ukrep za zajezitev epidemije.

V Sloveniji se trenutno cepi populacijo od starosti 50 let navzgor. V Zdravstvenem domu Trebnje bodo pričeli s pospešenim izvajanjem cepljenja. Da bi poenostavili celoten postopek cepljenja in da bi posledično precepili čim večji del prebivalstva, bomo v logistični del procesa vključili tudi Civilno zaščito. V prihodnjih dneh bodo njihovi predstavniki vzpostavili telefonski kontakt z občani, starimi od 50 do 70 let. Preverili bomo pripravljenost občanov za cepljenje in vsem zainteresiranim že ponudili datum cepljenja.

Močno priporočamo, da izkoristite možnost cepljenja, ki vam bo ponudena. S tem bomo vsi skupaj prispevali k normalizaciji življenja, cepljeni občani pa bodo lahko izkoristili vse ostale prednosti, ki ji prinaša cepljenje (potovanja, obiski obratov in ustanov, izogib rednemu testiranju…..)

 

Zdravstveni dom Trebnje 
Vera Rozman
direktorica 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi