Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
14°C
2°C
JUTRI
14°C
1°C
2263

BREZPLAČNA IZOBRAŽEVANJA IN USPOSABLJANJA Z NAMENOM OZAVEŠČANJA PREBIVALSTVA O PREPREČEVANJU ŠIRJENJA OKUŽB IN CEPLJENJU PROTI COVID-19

Spoštovane občanke in občani,

 

Nacionalni inštitut za javno zdravje namerava v okviru projekta »Ukrepi na področju obvladovanja širitve COVID-19 s poudarkom na ranljivih skupinah« v naslednjih dveh letih razviti programe izobraževanja in usposabljanja, ki bodo brezplačna in dostopna različnim profesionalnim skupinam.

 

Izobraževanja se izvajajo za zaposlene v različnih delovnih ustanovah. Namen izobraževanj je ozaveščanje prebivalstva o načinu preprečevanja širjenja okužb s SARS-CoV-2 in hkrati promocija cepljenja proti COVID-19.

 

Nacionalni inštitut za javno zdravje je z nami delil posnetka izobraževanj, ki sta ju s pomočjo Gospodarske zbornice izvedla:

 

Vabljeni k ogledu.

 

 

Občinska uprava Občine Trebnje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi