Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 18.09.2018

jasno
Popoldne bo pretežno jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 29, v Vipavski dolini in na Goriškem okoli 30 °C.
14°C | 27°C
sreda, 19.09.2018
13°C | 29°C
četrtek, 20.09.2018
14°C | 28°C
petek, 21.09.2018
14°C | 30°C
sobota, 22.09.2018
13°C | 24°C
Opozorila
Torek, 18.9.2018 ob 14h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
27°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

ANKETA - CELOSTNA PROMETNA STRATEGIJA OBČINE ......


OBČINSKE

| |
06.09.2016      13:54
A A

ANKETA - CELOSTNA PROMETNA STRATEGIJA OBČINE TREBNJEDeli:

Vabimo vas, da izpolnite anketo o stanju, željah, navadah in pričakovanjih na področju mobilnosti v Občini Trebnje!

 

Občina Trebnje v sodelovanju z Ljubljanskim urbanističnim zavodom in Regionalno razvojno agencijo Ljubljanske urbane regije pripravlja Celostno prometno strategijo (CPS). CPS je strateški dokument, ki bo močno vplival na urejanje prometa v vaši Občini v naslednjem desetletju. Hkrati bo CPS podlaga za pridobivanje Evropskih sredstev za izvedbo konkretnih projektov s področja trajnostne mobilnosti v Občini Trebnje.

Način urejanja in upravljanja prometa močno vpliva na vsakdanje življenje ljudi, zato je pravilno, da vas, prebivalce občine, v proces nastajanja CPS na različne načine vključimo. Ob javnih razpravah, delavnicah in dogodkih smo oblikovali tudi anketo, s katero želimo pridobiti čim več podatkov o vaših stališčih, navadah, željah in vrednotah glede urejanja prometa (kar vključuje javni, avtomobilski in mirujoč promet, hojo ter kolesarjenje). Izmed vseh navedenih oblik vključevanja javnosti le anketa omogoča pridobivanje podatkov večje skupine lokalnih prebivalcev, zato je za nas načrtovalce nadvse pomemben vir informacij.

Anketo prosimo rešite na elektronskem naslovu:  https://www.1ka.si/a/103102

Tiskane ankete bodo od 8. 9. 2016 na voljo na različnih lokacijah po občini, in sicer: na Občini Trebnje, v Knjižnici Trebnje, v Zdravstvenem domu, v Domu starejših občanov, v TIC, v Centru za izobraževanje in kulturo (CIK) Trebnje in na železniški postaji. Na teh mestih so pripravljene tudi skrinjice za oddajo ankete. Izpolnjeno anketo lahko tudi pošljete na naslov Občina Trebnje, Goliev trg 5, 8210 Trebnje, s pripisom »anketa CPS«.

Z izpolnjeno anketo lahko sodelujete tudi v nagradnem žrebanju za glavno nagrado (zložljivo kolo), ki bo potekalo 22. 9. 2016 ob 12:30 uri na Golievem trgu v Trebnjem.

 

Svoja vprašanja in pobude nam ves čas trajanja projekta CPS lahko podate tudi na naslov: obcina.trebnje@trebnje.si.

 

Vljudno vabljeni k sodelovanju!

 

 
Priloge:
MS Office Word 2007-2010
pogoji_in_pravila_sodelovanja_v_nagradni_igri.docx
70129_pogoji_in_pravila_sodelovanja_v_nagradni_igri.docx (997,03 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Trebnje? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Trebnje
Občina Trebnje
Goliev trg 5, 8210 Trebnje
Tel:(07) 348 11 00
Glasilo občanov
Številka: 140
Izšla: 12.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.