Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
13°C
-1°C
JUTRI
14°C
2°C
Deli
645

15. JUBILEJNO SREČANJE ŽUPANOV

Občina Trebnje je v letošnjem letu, gostila jubilejno 15. srečanje županov, z medijem Vaš kanal. Srečanje se je odvilo v sredo, 15. 11. 2017. Župan Občine Trebnje je vse povabljene župane sprejel v veliki sejni sobi Občine Trebnje.

Po kratkem sprejemu so si vsi skupaj ogledali trgovinico Dobrote Dolenjske, ki se nahaja nedaleč od občinske stavbe. Tam jim je bila predstavljena blagovna znamka Dobrote Dolenjske z degustacijo njihovih izdelkov.

Ob 12. uri je v gostišču Rakar na Ponikvah sledila Okrogla miza z naslovom Občina - »hiša« vseh občanov, kjer so župani izmenjali mnenja in ideje za prihodnost. Sledilo je še skupno kosilo, nato pa uradna otvoritev novozgrajenega mostu na Ponikvah. 

 

Občinska uprava
Oddelek za splošne zadeve

 

Posnetek okrogle mize: 15. SREČANJE ŽUPANOV 2017, TV VAŠ KANAL

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!