Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
18°C
10°C
JUTRI
17°C
7°C
3326

080 1404 - Ponovna vzpostavitev klicnega centra za informacije o novem koronavirusu

Spoštovane občanke in spoštovani občani. 

Obveščamo vas, da je Vlada RS odločila, da zaradi slabšanja epidemiološke slike in velikega povpraševanja po informacijah, povezanih z ukrepi za zajezitev širjenja novega koronvirusa, v ponedeljek, 12. julija 2021, ponovno vzpostavlja klicni center za informacije o novem koronavirusu.

Klicni center bo dosegljiv na brezplačni telefonski številki 080 1404, oziroma za klice iz tujine na +386 1 478 7550 od ponedeljka do petka med 8. in 16. uro.

Prebivalke in prebivalci Slovenije ter tujci bomo lahko tako na enem mestu dobili vse relevantne informacije, povezane z ukrepi za zajezitev širjenja novega koronavirusa, tako vladnih organov (zdravstveni ukrepi, prehajanje mej, vračanje v državo, ukrepi v podporo prebivalstvu in gospodarstvu) kot tudi zdravstvenih institucij (Nacionalnega inštituta za javno zdravje, Klinike za infekcijske bolezni in vročinska stanja UKCL).

Oddelek za splošne zadeve 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi