Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
22°C
8°C
JUTRI
22°C
11°C

Zverinice na Forma Vivi

Na novi ploščadi v Trebnjem so v edinstvenem ambientu galerije na prostem gostili lutkovno predstavo Zverinice iz Rezije v izvedbi Gledališča Zapik. Gre za pravljico, ki govori o tem, kako Grdina ni hotela iz lisičje hiške, dogajanje pa so popestrili z igranjem čisto prave rezijanske muzike na citiro in bunkalo. Ob glasbi so se mladi obiskovalci tudi tolkli z nogami in celo zaplesali.  

 

Otroško zabavo so obogatili z risanjem karikatur, za katere je poskrbel Brane Praznik. Otroci, ki so si ogledali predstavo, so svoje karikature lahko odnesli za spomin.

 

Otroško rajanje na Forma Vivi je pripravila trebanjska območna izpostava Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti (JSKD), projekt pa je omogočila občina Trebnje. 

 

 

JSKD OI Trebnje, Joži Sinur

Foto: JSKD OI Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi