Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
23°C
6°C
NED.
25°C
6°C
Deli
4255

V tretji abonmajski predstavi so "plenili"

V Trebnjem je bil prvi torek v novem letu gledališko obarvan. V okviru gledališkega abonmaja za odrasle TIM so namreč v tukajšnjem kulturnem domu gostili tretjo abonmajsko predstavo. Gledališče Zarja Celje je uprizorilo črno komedijo "Plen", v kateri so obiskovalci spremljali zabavne prigode, s katerimi se v predstavi na zabaven, včasih celo bizaren, a hkrati tudi precej kritičen način lotijo pogleda na smrt ter na sodobno družbo in njene temeljne ustanove. 

 

Prva sezona gledališkega abonmaja TIM, ki so jo zasnovali na trebanjski izpostavi Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti (JSKD, prinaša še eno gledališko komedijo. Prvi torek v februarju v Trebnje prihaja Šentjakobsko gledališča Ljubljana s predstavo Resno moteni. 

 

Tako bodo s štirimi predstavami priznanih ljubiteljskih gledališč sklenili prvo abonmajsko sezono, ki je namenjena vsem ljubiteljem gledališča. Projekt, nad katerim bdi trebanjska območna izpostava JSKD, omogoča Občina Trebnje. 

 

Joži Sinur

Foto: JSKD OI Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi