Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
30°C
16°C
JUTRI
30°C
17°C
Deli
2607

Udeležba na jam sessionu nad pričakovanji!

V soboto, 2. 2. 2019, je v dvorani Stik Trebnje potekal že 5. jam session, ki ga organizira KUD TIA. 
Za vse, ki ne veste, vedno znova rad ponovim t.i. definicijo dogodka - jam session je torej izraz, ki označuje druženje glasbenikov, ki se sestanejo z namenom, da bodo sproti sestavljali improvizirane glasbene zasedbe ter igrali improvizirano glasbo. 
V pričakovanju zdaj že kar stalnih udeležencev dogodka iz trebanjskega okoliša, ki tudi tokrat niso razočarali, smo v soboto v Trebnje privabili vrhunske glasbenike celo iz Brežic, Šentjerneja, Šentjanža, Novega mesta. Prav tako nas je presenetil obisk poslušalcev, ki je iz dogodka v dogodek večji.
Na tej točki se v imenu društva KUD TIA vsem udeležencem iskreno zahvaljujem za obisk in podporo ter vas hkrati že kar zdaj vabim na naslednji jam session, o katerem boste gotovo pravočasno obveščeni.

Za KUD TIA
Andrej Kaferle

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi