Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
30°C
16°C
JUTRI
32°C
17°C

Steklenice v novi podobi

V trebanjski galeriji se že tradicionalno odvijajo sobotne ustvarjalne delavnice, ki jih pripravlja trebanjska izpostava Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti (JSKD) v sodelovanju z Zvezo kulturnih društev Trebnje in CIK-om Trebnje – Galerijo likovnih samorastnikov Trebnje, omogoča pa jih Občina Trebnje.

Na februarski delavnici so udeleženci ustvarjali pod mentorstvo Nataše Zaletelj. Steklenicam, ki bi sicer končale v steklenih odpadkih, so nadeli povsem novo podobo. Zaživele so v barviti preobleki in tako postale svojevrsten okrasek v domu udeležencev delavnice.

Ustvarjalne delavnice, ki so namenjene vsem generacijam, se bodo zaključile marca, ko bodo udeleženci z Alenko Stražišar Lamovšek izdelovali še papirnate igrače.

Joži Sinur, JSKD OI Trebnje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi