Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
19°C
-2°C
JUTRI
17°C
-2°C

Sobotno galerijsko dopoldne: Preprosto risanje in slikanje živali z Natašo Zaletelj

Trebanjska izpostava Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti (JSKD) je v sodelovanju z Zvezo kulturnih društev Trebnje in CIK-om Trebnje – Galerijo likovnih samorastnikov Trebnje zasnovala projekt Sobotno galerijsko dopoldne, ki vsak mesec prinese nov ustvarjalni izziv, omogoča pa ga Občina Trebnje. Zaradi epidemije novega koronavirusa so se ustvarjalne delavnice preselile na splet. Na Facebook profilu JSKD OI Trebnje je na ogled že pet tovrstnih delavnic. Februarja so se veliki in mali ustvarjalci spoznali s preprostim risanjem in slikanjem živali z Natašo Zaletelj. Delavnice, tudi v tokratni sezoni se jih bo zvrstilo šest, so na voljo tudi na YouTube kanalu JSKD OI Trebnje.

Petra Zorn, JSKD OI Trebnje

foto: arhiv JSKD OI Trebnje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi