Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
3°C
-2°C
JUTRI
4°C
-3°C

Primož Suhodolčan nasmejal mlade bralce v knjižnici Trebnje

V petek, 27. 9. 2019, smo gostili mladinskega pisatelja Primoža Suhodolčana, ki je ustvaril Ranto iz knjige Košarkar naj bo in še mnoge druge zabavne like. S tem večerom smo zaključili projekt počitniške bralne značke za mlade, Vesolje bralnih zakladov. Letos je po Vesolju bralnih zakladov potovalo kar 88 otrok. Knjižnica Trebnje s tem projektom spodbuja branje med počitnicami. Verjamemo, da pomagamo ustvarjati knjižne molje. Za vsakogar skušamo poiskati tisto, kar mu najbolj ustreza, da ga branje napolni z dobro voljo, novo energijo, občutkom pripadnosti, znanjem … Za nagrado in v spodbudo za naprej pa nas je obiskal Primož Suhodolčan, ki je do solz nasmejal polno knjižnico otrok in njihovih staršev.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi