Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
22°C
4°C
SOB.
10°C
4°C

PRAZNIČNA KRASITEV MESTNEGA PARKA V TREBNJEM

Za letošnjo krasitev postavljenih jelk v mestnem parku v Trebnjem se je odločilo 10 skupin z njihovimi mentoricami iz Vrtca Mavrica Trebnje: Sovice, Poskokci, Miške, Čebele, Pingvini, Dežniki, Zvezki, Duhci, Ogenjčki in Navihančki ter skupina Hiša otrok iz Zasebnega vrtca Maja Trebnje.  

Zaradi trenutnih epidemioloških razmer se je projekt odvijal drugače, kot smo bili vajeni do sedaj.

Prijavljene skupine smo razdelili na dva dopoldneva, ki so po urniku prišle okrasit jelko, ki je bila označena z napisom prijavljene skupine.

 

Veseli smo in hvaležni hkrati, da so se skupine z mentoricami v danih razmerah odločile, da se tudi letos pridružijo projektu krasitve Mestnega parka v Trebnjem in tako jelkam in mestu nadeli praznično podobo, kar je v teh izjemnih decembrskih dneh zaradi korona razmer še toliko lepše in tudi bolj zaželeno.   

 

Projekt je tudi letos na podlagi izbora na pozivu Občine Trebnje, ki projekt financira, pripravila Zveza kulturnih društev Trebnje (ZKDT), v sodelovanju z Javnim skladom RS za kulturne dejavnosti (JSKD), Območno izpostavo Trebnje.

 

Foto: ZKD Trebnje

                                                                                                                             Zveza kulturnih društev Trebnje,

                                                                                                                             Mojca Femec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi