Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
20°C
14°C
JUTRI
27°C
16°C
4432

Novo v Trebnjem

V Trebnjem že več kot dve desetletji živi otroški abonma Levček, ki najmlajše razveseljuje z različnimi lutkovnimi in igranimi predstavami. Za vse ljubitelje gledališča pa smo na trebanjski območni izpostavi Javnega sklada RS za kulturne dejavnosti (JSKD) to jesen pripravili novost – zasnovali smo gledališki abonma TIM, ki smeh in zabavo prinaša tudi odraslim. V sklopu prve sezone se bodo v kulturnem domu Trebnje zvrstile štiri komedije priznanih ljubiteljskih gledališč: ZIK Črnomelj, DKD Svoboda Senovo, Gledališče Zarja Celje in Šentjakobsko gledališče Ljubljana.

 

Cena vstopnice za posamezno predstavo bo 10 evrov. Cena enega abonmaja je 36 evrov, dveh 70 evrov, treh 103 evrov in štirih abonmajev 134 evrov. Toplo vabljeni k vpisu, ki ga na JSKD OI Trebnje začenjamo 16. septembra. Vpis bo možen tudi eno uro pred prvo predstavo v avli KD Trebnje.

 

Pridite, prvi torek oktobra in novembra ter januarja in februarja prihodnje leto je tako sprostitev zagotovljena.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi