Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
7°C
3°C
SRE.
11°C
0°C
Deli
1273

"Najbolj mi je bilo všeč, ko smo eksperimentirali. Ker je bilo zelo zanimivo."

S takšnimi vtisi, smo se v petek, 31.8.2018 poslovili od otrok, ki so bili na zadnjem terminu Cikoletja. Bilo jih je kar 32. Pred vstopom v šolske klopi, smo preživeli še zanimiv teden, poln eksperimentov, ustvarjanja, telovadbe, igre, vesele angleščine…

V treh skupinah Cikoletja, ki smo jih izvedli med poletnimi počitnicami, je bilo z nami 70 otrok. Potrudili smo se, da smo jim popestrili en teden njihovih počitnic. Glede na odzive, smo bili pri tem kar uspešni. Do naslednjega poletja se naše Cikoletje poslavlja, vabljeni v našo družbo ponovno v poletnih počitnicah 2019.


Tanja Vrčkovnik, CIK Trebnje 

 

Povezave

CIK Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi