Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
17°C
-2°C
JUTRI
16°C
-2°C
Deli
2688

Muzikal Sneguljčica v Trebnjem

V Trebnjem so v praznični mesec stopili tudi z muzikalom Sneguljčica, ki so ga prav 1. decembra gostili v tukajšnjem kulturnem domu. Gre za predstavo, ki jo je na oder postavili pevka Alenka Gotar s svojo šolo petja. Tako so lahko obiskovalci poleg priznane pevke prisluhnili tudi učencem ene najboljših pevskih šol pri nas.

 

V muzikalu so klasični Grimmovi zgodbi o pogumni deklici, hudobni mačehi in sedmih palčkih nadeli moderno preobleko z domačimi in tujimi glasbenimi uspešnicami ter v trebanjski dvorani pričarali svojevrstno vzdušje. Dober obisk dogodka, ki sta ga pripravila Zveza kulturnih društev Trebnje in trebanjska območna izpostava Javnega sklada za kulturne dejavnosti (JSKD), priča, da si Trebanjci podobnih prireditev želijo tudi v prihodnje.

 

Besedilo in foto: JSKD OI Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!