Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer bo še možna kakšna ploha ali nevihta, ponoči pa se bo ozračje umirilo. Prehodno se bo zjasnilo. Zjutraj pa se bo od zahoda zmerno pooblačilo, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
15°C | 28°C
torek, 15.07.2018
17°C | 26°C
sreda, 17.07.2018
16°C | 28°C
četrtek, 18.07.2018
15°C | 29°C
petek, 19.07.2018
15°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 15.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Izdelovali iz fimo mase


KULTURA

| |
04.03.2018      17:02
A A

Izdelovali iz fimo maseDeli:

Niz sobotnih delavnic pod naslovom Sobotno galerijsko dogajanje, se odvija vsako prvo soboto v mesecu v sodelovanju z Zvezo kulturnih društev in Galerijo likovnih samorastnikov v galerijskih prostorih.

Marčevsko delavnico je vodila Silva Mežnar iz Trebnjega ob pomoči hčere Tanje. Udeleženci so tokrat ustvarjali iz fimo mase. Vsak si je pod vodstvom mentorice in njene pomoči izdelal obesek in prstan, v času, ko so se izdelki pekli, pa so prav tako iz istega materiala izdelovali še simpatične rožice.

Mladi ustvarjalci, tudi v spremstvu odrasle osebe, so z veliko vnemo delali in odmerjeni čas je kar prehitro minil. Domov so odšli z izdelki za takojšnjo uporabo, nekaj materiala in polizdelkov pa so vzeli še za seboj, da bodo ustvarjanje lahko nadaljevali še doma.  

                                                                                                                              JSKD OI Trebnje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!