Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
16°C
4°C
JUTRI
12°C
1°C
Deli
5693

Izdelovali iz fimo mase

Niz sobotnih delavnic pod naslovom Sobotno galerijsko dogajanje, se odvija vsako prvo soboto v mesecu v sodelovanju z Zvezo kulturnih društev in Galerijo likovnih samorastnikov v galerijskih prostorih.

Marčevsko delavnico je vodila Silva Mežnar iz Trebnjega ob pomoči hčere Tanje. Udeleženci so tokrat ustvarjali iz fimo mase. Vsak si je pod vodstvom mentorice in njene pomoči izdelal obesek in prstan, v času, ko so se izdelki pekli, pa so prav tako iz istega materiala izdelovali še simpatične rožice.

Mladi ustvarjalci, tudi v spremstvu odrasle osebe, so z veliko vnemo delali in odmerjeni čas je kar prehitro minil. Domov so odšli z izdelki za takojšnjo uporabo, nekaj materiala in polizdelkov pa so vzeli še za seboj, da bodo ustvarjanje lahko nadaljevali še doma.  

                                                                                                                              JSKD OI Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi