Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
21°C
12°C
JUTRI
21°C
12°C

Dan knjižnice Pavla Golie Trebnje

Če ste se v ponedeljek, 29. 6. 2020 sprehodili mimo knjižnice, ste zagotovo opazili živahno dogajanje na ploščadi Forma Viva. Prvi počitniški ponedeljek smo namenili Dnevu knjižnice, ki je praznik naših uporabnikov. Organizirali smo celodnevni program. Otroci so se prepustili poslikavi obraza z Natašo Zaletelj, družili so se s Haiti, terapevtskim kužkom, ki nas skupaj z vodnico Dragico Šuštar obiskuje v programu Beremo s tačkami. Ustvarjalne prstke so otroci razgibali na ustvarjalnih delavnicah, prisluhnili so pravljicam in se nasmejali karikaturam Braneta Praznika, ki jih je ustvarjal med predstavo Zverinice iz Rezije v organizaciji JSKD OI Trebnje. Novim članom smo ponudili brezplačen vpis v knjižnico, Igor Blažina pa je na prodajni stojnici razstavljal knjige založbe Muck Blažina. Večer smo sklenili poetično in čudovito s koncertom Ditke in Ferija Lainščka, v soorganizaciji z JSKD OI Trebnje. Dan knjižnice je bil zares bogat in dobro obiskan, prepričani smo, da smo na ta način marsikomu še približali knjižnico, spodbujanje bralne kulture in ustvarjalno preživljanje prostega časa. 

 

Petra Podkrižnik

Knjižnica Pavla Golie Trebnje

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi